کلاس انلاین اکسل

فرم ثبت نام کلاس آنلاین اکسل

برای آنکه با کلاس آنلاین اکسل (Microsoft Excel) آشنا شوید ابتدا لازم می دانیم کمی این نرم افزار (Microsoft Excel) را معرفی نماییم تا افرادی که حتی هیچ آشنایی با نرم افزار Microsoft Excel ندارند با این برنامه محبوب مایکروسافت آشنا شوند. دوره آنلاین اکسل پیشرفته که از آموزش آنلاین اکسل مقدماتی شروع و تا آموزش مجازی اکسل پیشرفته را شامل می شود می تواند به شما کمک کند تا ضمن شرکت در دوره های آموزشی مجازی اکسل و عدم مراجعه حضوری (شرکت در کلاس آنلاین اکسل پیشرفته) با دریافت یک مدرک معتبر اکسل مربوط به دوره مجازی اکسل پیشرفته خودتان را به جمع متخصصان این نرم افزار محبوب در بین همه رشته ها اضافه نمایید.

اکسل چیست؟ به سختی می توانید شغلی را پیدا کنید که تا حدودی به اکسل متکی نباشد. تسلط پیشرفته بر نرم افزار Excel می تواند یک مهارت حرفه ای بسیار ارزشمند باشد. چه شما در حال راه اندازی مشاغل جدید باشید. چه در تلاش برای بهبود یک تجارت موجود یا به دنبال موقعیت شغلی هستید. اکسل ابزاری برای تحلیل داده است که توسط مایکروسافت ایجاد شده است. این برنامه می تواند وظایف پیچیده ای را انجام دهد ، از مقایسه داده ها تا ارائه آنها در حالت های مختلف.

شما اطلاعات را وارد می کنید و اکسل بقیه کارها را برای شما انجام می دهد.

 

نرم افزار Excel اکسل چیست؟

نرم افزار Microsoft Excel یک برنامه صفحه گسترده است که برای محاسبات پیچیده و دشوار داده ها ، تجزیه و تحلیل ، ترسیم نمودار و موارد دیگر استفاده می شود. این برنامه حتی می تواند برای دستیابی به داده ها از پایگاه های داده خارجی برنامه ریزی شود و ابزاری عالی برای مدل سازی داده ها ، آمار و محاسبات مالی با توابع داخلی برای انجام سریع و آسان وظایف مشترک است. مهارت در اکسل معمولاً برای مشاغل حسابداری ، بازرگانی ، فروش ، مدیریت و صنایع بسیار حیاتی است.هر چند که اکنون اکثر کارها و رشته ها به دلیل حجم بالای اطلاعات، از اکسل به عنوان پردازش گر داده ها استفاده می کنند.

 

آموزش آنلاین اکسل مقدماتی

باید یاد بگیرید که چگونه به اکسل بگویید که می خواهید چه کاری انجام دهد. کلاس ها بصورت آنلاین زیاد است و بسیاری از کلاس ها به گونه ای طراحی شده اند که به شما این امکان می دهند با سرعت یاد بگیرید. بیشتر آنها با آموزش مقدماتی برای مبتدیان شروع می شوند. اگر قبلاً از Excel استفاده نکرده اید. دوره مقدماتی یا دوره های مبتدی تا پیشرفته را در دوره ترکیبی مقدماتی و پیشرفته ما امتحان کنید. اگر می خواهید تکنیک های پیشرفته تری یاد بگیرید دوره پیشرفته را ببینید.دوره های پیشرفته اکسل باز تلفیقی از پیشرفته ترین ابزارهای اکسل و ماکرونویسی است که پس از گذراندن دوره های مقدماتی و متوسط در این دوره ها شرکت کنید.

 

بهترین کلاس آنلاین اکسل

بهترین دوره های آنلاین اکسل در اکسل باز برگزار می شود. یادگیری نرم افزار اکسل. به شما این امکان را می دهد که مهارت های اساسی یا پیشرفته را با آموزش از راه دور توسعه دهید. نرم افزار Microsoft Excel برای ثبت داده های عددی مانند هزینه ها و درآمد و محاسبه و ترسیم اطلاعات مالی مفید است. این امر آن را به ابزاری بسیار مفید برای مشاغل در هر اندازه ، از دفاتر کوچک خانگی گرفته تا شرکت های بزرگ چند ملیتی در دنیا تبدیل می کند. قبل از اینکه مهارت های Excel خود را با دوره هایی که برگزار می کنیم ارتقا دهید ، باید نسخه ای از Microsoft Office را نصب کنید. در حالی که نسخه های مختلفی از این نرم افزار وجود دارد. اکسل ۲۰۱۹ آخرین نسخه منتشر شده این برنامه صفحه گسترده است.

 

مدرک معتبر اکسل

همانطور که گفته شد ، اکسل یک نرم افزار پیچیده است. رابط کاربری ساده آن قابلیت های بسیاری را به نمایش می گذارد. به عنوان مثال می توانید این نرم افزار را طوری برنامه ریزی کنید که از منابع خارجی اطلاعات را به خود اختصاص داده و به طور خودکار از طریق انواع محاسبات و مدل های مالی اجرا کند تا اطلاعات قابل هضم معنی داری را در زمان واقعی به شما ارائه دهد. بنابراین شما با دریافت یک مدرک معتبر اکسل می توانید در بسیاری از مشاغل مشغول به کار شوید و یا اینکه رتبه شغلی خودتان را ارتقا دهید.مدارک دانشویان این دوره ها با پرداخت هزینه ، از مراجع معتبری مانند سازمان آموزش و پژوهش همکاران سیستم برای ایشان اخذ می شود.

 

دوره آنلاین اکسل پیشرفته

آیا با اکسل تجربه دارید و می خواهید مهارت های خود را بهبود ببخشید. یا دوره اکسل مقدماتی ما را گذرانده اید؟

دوره آنلاین اکسل پیشرفته به شما کمک می کند تکنیک های متوسط ​​و پیشرفته اکسل را یاد بگیرید. در کلاس آنلاین اکسل پیشرفته جذابیت های اکسل را یاد خواهید گرفت، اینکه چگونه داده ها را مرتب سازی، مدل سازی و پردازش کنید، آنها را در نمودارهای زیبا نشان دهید. جدول های محوری را ایجاد و قالب بندی کنید. ماکروهای اساسی را ضبط کنید و موارد دیگر.

آیا شما از اکسل برای کار یا تحصیل استفاده می کنید. این آموزش ها به شما در مسیر تبدیل شدن به یک کارشناس و متخصص اکسل کمک می کنند! در اینصورت دوره آنلاین اکسل پیشرفته ما به شما کمک میکند.

این دوره با اکسل ۲۰۱۰ ، ۲۰۱۳ ، ۲۰۱۶ ، ۲۰۱۹ و Microsoft 365 سازگار است (که قبلاً با نام Office 365 شناخته می شد). فیلم ها در Microsoft Excel 2019 در هر جلسه ضبط می شوند. آیا می خواهید یک کاربر اکسل حرفه ای و پیشرفته باشید؟ شروع به یادگیری بهترین میانبرهای Excel برای رایانه های شخصی و Mac در دوره آنلاین اکسل پیشرفته کنید.

 

 

دوره مجازی اکسل پیشرفته

دوره های آموزشی اضافی اکسل آمار پیشرفته تر و ویژگی های تجسم داده های نرم افزار را کشف می کنند. درباره آمار توصیفی ، احتمال پایه ، متغیرهای تصادفی ، Excel VBA ، نمونه گیری و آزمایش فرضیه اطلاعات کسب کنید. با استفاده از داده های گرفته شده از چندین منبع ، تجمیع و تجسم داده ها را انجام دهید. برخی از عناصر دیگری که در Microsoft Excel خواهید آموخت شامل قالب بندی مشروط ، جداول محوری ، میانبرهای کلمه کلیدی و موارد دیگر است. دوره های پیشرفته ویژگی ها بخشی از گواهینامه برنامه حرفه ای مایکروسافت در علوم داده است ، یک تخصص طراحی شده برای یادگیری دانش آموزان در مسیر حرفه علم داده یا زمینه های مرتبط. اگر به دنبال یادگیری اکسل بوده اید ، به مکان مناسب رسیده اید.

 

کلاسهای آموزشی اکسل

سایت اکسل باز کلاس های آموزش اکسل به صورت حضوری و مجازی برگزار می کند.برای شما که می خواهید در شغل و کسب و کارتان یک قدم جلوتر از بقیه باشید. این دوره پیشنهاد می شود.

کلاس هایی مانند تجزیه و تحلیل و تجسم داده ها با اکسل و پردازش و تجزیه و تحلیل داده ها با اکسل به شما امکان می دهد فرمول های پیشرفته ، جداول داده ، برش دهنده ها و موارد دیگر را بیاموزید تا به طور مداوم مهارت های خود را در اکسل توسعه دهید و یاد بگیرید. شما می آموزید که چگونه جدول های محوری ، نمودارهای محوری ، برش دهنده ها و موارد دیگر را برای پر کردن خلا دانش اکسل خود ایجاد کنید.

 

مهارت اکسل را با آموزش مجازی اکسل پیشرفته به رزومه خود اضافه کنید

اهمیت مهارت های اکسل تقریباً در هر صنعت قابل لمس است هستند و همیشه در بالای لیست مهمترین مهارتهای یک کارشناس در شرف استخدام قرار می گیرند. چه در حسابداری، مدیریت ، IT ، امور بازرگانی، هوش تجاری یا علوم کامپیوتر باشید ،میزان مهارت شما در اکسل می تواند تعیین کننده آینده کاری شما باشد.

شرکت در یک دوره آموزشی Excel یا یک دوره کوتاه آنلاین اکسل برای یادگیری جدیدترین ویژگی ها می تواند عملکرد شما را افزایش دهد. یادگیری Microsoft Excel می تواند مهارتی باشد که در بیشتر عملیات تجاری کاربرد دارد. بالا بردن دانش اکسل و توانایی تحلیل داده ها برای هم وطنان عزیز از سراسر دنیا مهم ترین هدف اکسل باز بوده و خواهد بود.

به امید اینکه ایرانیان ، بالاترین مهارت ها را در تمام اعصار داشته باشند.

 

لطفا فرم زیر را کامل نمائید تا با شما تماس بگیریم